محل تبلیغات شما
سلام خدمت همه بازدید کنندگان این وبلاگ.حقیقتش هدف از ساخت این وبلاگ نوشتن خاطرات منو باران جان عزیزم و دلنوشته ها و عاشقونه های ماست خب همه ما میدونیم مجازی ینی یه دنیایی پر از چیزای باور نکردنی منو باران جانم تو مجازی با هم آشنا شدیم آخرای سال 95بود منم خدمتم داشت تموم میشد اومدم مرخصی و چون من همش تو چت روم ها پلاس بودم یهویی سر از محبوب فان در اوردم (محبوب فان چت رومی هست که در حال حاضر مدیریتش دست خودمه)خب وقتی وارد محبوب فان شدم یه چت روم با فضای صمیمی و دوست داشتنی بود خیلی دوسش داشتم اونجا با خیلیا اشنا شدم در اون بین با یه دختر اشنا شدم به اسم باران همش باهام خوب بود با هم حرف میزدیم که این صمیمیت باعث شد یه رابطه رو با هم شروع کنیم در اون بین همش قهر و آشتی بودیم در حدی که وقتی قهر بودیم خیلی بیقرار هم بودیم ولی باز اشتی میکردیم این خیلی خوب بود تا اینکه منو باران مجبور شدیم محبوب فان رو ترک کنیم و به چت رومی که خودم ساختم بریم ینی فانی گروپ خب اونجا رو من خیلی خوب راه اندازی کردم خیلیا اومدن و یکم فضای دوستانه و قشنگی ایجاد شد بعد از اون یه تحولاتی انجام شد و محبوب فان دست باربد دوست خوبم افتاد ینی محبوب  فان رو خرید بعد باربد اومد به من گفت که علی؟؟؟؟؟چرا بچه ها پراکنده باشن جمعشون کنیم دور هم بیا دوتایی محبوب فان رو مدیریت میکنیم منم گفتم باشه و رفتیم محبوب فان ینی در فانی گروپ رو تخته کردیم بعد از اون خیلی اتفاقا سر محبوب افتاد ولی هنوز پابرجا هست و منو عشقم باران هم اونجا هستیم درجه من مدیریت هست و درجه بارانم ملکه ینی بهترین حس دنیا در تاریخ دوشنبه 7 اسفند 96 بعد از گذشت تقریبا یکسال از رابطمون این وبلاگ رو ساختیم و نویسندش هم منو باران جانم هستیم از این به بعد حرفای دلمون اینجا مینویسیم.فدای همگی با نظراتتون منو بارانم رو خوشحال کنید.

عشق چیست و عشق واقعی کدام است؟!

تاریخچه ای از رابطه مجازی منو باران جان خانوم خودم

رو ,محبوب ,فان ,باران ,منو ,هم ,محبوب فان ,منو باران ,این وبلاگ ,بعد از ,با هم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دست نوشته ها poeharddicco تربیتی seodogfaibi travcomnodo korean45 خرید بلیط ارزان لحظه آخری tensetote enevesep lessgachocsai